...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , HERT, materiał promocyjny

Złota Parta U od WP Haton dla polskiego piekarza!

WP Haton, holenderska firma specjalizująca się w produkcji maszyn do wyrobu chleba wyprodukowała już 3500 sztuk dzielarek Parta U. Firma dostarcza urządzenia i całe zautomatyzowane linie do każdej wielkości zakładów, od małych rzemieślniczych po wielkie fabryki na całym świecie.

Właśnie 3500-tna sztuka trafi do Polski. Ta jedna, wyjątkowa sztuka została oznaczona złotymi znakami.

Z tej okazji chcieliśmy podkreślić i przypomnieć zalety producenta WP Haton i jej świetnego produktu dzielarki Parta U, która jest szczególnie dobrze dopasowana do rodzajów ciast  produkowanych w naszym kraju. Niemały wpływ na dostosowanie urządzenia miała firma Hert - przedstawiciel WP Haton na Polskę. Firma Hert współpracuje  z WP Haton od początku swojego istnienia, czyli już 25 lat.

WP Halton jest częścią światowego lidera w branży piekarniczej WP Bakery Group - grupy firm ściśle ze sobą powiązanych i oferujących nowoczesne wyposażenie dla piekarni. Jest specjalistą w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i całych koncepcji zautomatyzowanej obróbki ciast chlebowych. Zasadą przy tworzeniu maszyn jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań elastycznych, łatwo dostosowywanych do aktualnych ale też przyszłych potrzeb klienta, mających na celu uzyskanie przewagi konkurencyjnej przez daną piekarnię, przy jednocześnie niskich kosztach początkowych inwestycji. Ma ona bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, konstruowania i dostarczania maszyn do produkcji pieczywa na całym świecie.

 

Jako wartość dodaną WP Haton oferuje IPPM - model komunikacji, narzędzie do optymalizacji produkcji chleba w zautomatyzowanych piekarniach średniej i dużej wielkości. IPPM opiera się na zintegrowanym podejściu między różnymi elementami oraz osób zaangażowanych w proces produkcji.

Wraz z urządzeniami WP Haton dostarcza Blue Value - pakiet wsparcia zwiększający niezawodność i żywotność maszyn oraz redukujący koszty ich eksploatacji. Jako jego część do każdej nowej maszyny jest dołączany Blue Box zawierający dostosowany indywidualnie dla każdego urządzenia zestaw części stanowiący najistotniejsze elementy składowe maszyny i umożliwiający naprawy we własnym zakresie bez oczekiwania na dostarczenie części zamiennych.

O dzielarce:
Charakteryzuje się najwyższą jakością znanej na całym świecie marki WP Haton oraz równocześnie idealnym przystosowaniem do warunków produkcyjnych polskich piekarni.

Dzielarka Parta U  to maszyna do delikatnego, bardzo dokładnego dzielenia wielu rodzajów ciast żytnich, mieszanych i pszennych, również ciast luźnych, bardzo wydajnych o dużej zawartości wody.

Zalety:
- Odpowiednia do niemal wszystkich rodzajów ciasta
- Delikatna obróbka ciasta
- Duży zakres wagowy 110-2800 g
- Możliwość optymalnego dostosowania do wielkości mieszałki
- Łatwość czyszczenia
- Możliwość różnych ustawień
- Przyjazna w obsłudze
- Optymalna dokładność
- Pozycja ciasta na taśmie odbiorczej optymalna do przekazywania do dalszej obróbki
- Nowoczesny wygląd
- Możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb

W seryjnej wersji Parta U :
- Obudowa z VA
- Urządzenie dzielące z odpornej stali Ni-Resist
- Uchylny lej z VA 120 litrowy z pierścieniem bezpieczeństwa
- Taśma odbiorcza poza maszyna, dł.=725 mm (Parta U 2001) i 1275 mm (Parta U 2002, U 2012 + U 2003), do wyboru na stronę prawą lub lewą
- Stała wydajność godzinowa 925 szt. (Parta U 2001), 1850 szt. (Parta U 2002 + U 2012) i 2775 szt. (Parta U 2003); inne stałe wydajności możliwe na zapytanie
- Automatyczne olejenie

Opcje Parta U:
- Rolka zrzucająca do niskich gramatur
- Lej uchylny, 170 litrowy z pierścieniem bezpieczeństwa, H=1712 mm
- Lej uchylny, 210 litrowy z pierścieniem bezpieczeństwa, H=1782 mm
- Lej uchylny, 245 litrowy z pierścieniem bezpieczeństwa, H=1837 mm
- Lej teflonowany
- Olejenie leja
- Olejenie na taśmie odprowadzającej
- Wyłącznik pozycyjny do wygodnego czyszczenia maszyny
- Cyfrowy wyświetlacz wagi
- Regulowana falownikowo prędkość z cyfrowym wyświetlaczem
- Posypywacz maki na taśmie wewnętrznej i zewnętrznej
- Licznik mechaniczny
-Sygnalizator braku oleju
- Licznik elektryczny
- Podwyższenie maszyny o 100 mm, H=1712 mm

Bieżące wydanie czasopisma

Lekko i kolorowo - jesień z nowym Mistrzem Branży. Niebieski chleb, czarna beza, czekoladowa anatomia i desery ze szczawiem - to tylko niektóre smaczki, które znajdziecie na łamach jesiennego wydania.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji